Şık ve Çekici Stiletto Modelleri ilvi.com’da

Stiletto ismi, ince uçlu bir İtalyan bıçağından geliyor. İnce topuklu, zarif ve çekici ayakkabı modellerine de stiletto deniyor. Stiletto ayakkabı modelleri her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu ayakkabının kendine özgü iddialı tarzı kadınları girdikleri her ortamda ilgi odağı haline getiriyor. Bu nedenle pek çok kadının dolabında çok sayıda stiletto modeli bulunuyor. Kendini özel hissetmek isteyen her kadın, stilettolarını büyük bir keyifle kullanıyor.

Stilettonun bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, şıklığının yanı sıra kadınların duruşunu da çekici bir forma sokması. Bu model bacak kaslarını destekleyerek kalça duruşunu etkiliyor ve daha dik bir duruş sağlıyor. Bu duruş kadınların olduklarından daha ince ve formda görünmelerini sağlıyor. Stiletto giyen kadınların yürüyüşü de değişiyor ve bu değişim herhangi bir ortama girdiklerinde bakışların üzerlerinde toplanmasına yardımcı oluyor.

Stiletto modellerini kullanmak için mutlaka özel günleri beklemenize gerek yok. Birbirinden farklı stiletto çeşitleri her ortama uyum sağlıyor. Klasik, taşlı ya da metalik görünümlü modelleri özel davetlerde kullanabilir, daha sade şık modelleri sakin bir ofis gününde bile kullanabilirsiniz. Ofisten sonra özel bir etkinliğe katılacağınızı düşünün. Gün içinde düz ayakkabılarla rahat ediyorsanız, akşam sadece kot pantolonunuzun altına bir stiletto giyerek her türlü etkinliğe hazır olabilirsiniz. Bununla birlikte rugan ya da süet modelleri de abiye elbiselerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stilettoların alçak ve yüksek topuklu olmak üzere farklı modelleri var. Eğer çok yüksek topuklarla rahat yürüyemiyorsanız, alçak topuklu stiletto modellerini tercih edebilirsiniz. Bir kadının duruşunu kıyafeti kadar etkileyen bir diğer özelliği özgüvenidir. Ayakkabılarınızın içinde ne kadar konforlu hissederseniz ve ne kadar rahat yürürseniz, özgüveniniz o kadar yüksek olacak ve bu da duruşunuza yansıyacaktır.

İlvi.com’da sizin için yüzlerce stiletto modelini bir araya getiriyoruz. Siz de bedeninizi ve bütçe aralığınızı kolayca filtreleyerek sizin için uygun ayakkabı modeline vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit yaptırarak ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme imkanından da yararlanabilir, %100 güvenli bir biçimde siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Devamını Oku