Bayan Kemer Modelleri

 
Kadınların severek kullandıkları kemer aksesuar . Pantolonlarda eteklerde, elbiselerde sıklıkla tercih edilmektedirler. Önceleri kadınlar arasında kemer en çok pantolonları daraltmak için kullanılsa da günümüzde moda dünyasında şıklığı yakalamak için bayan kemer daha çok tercih edilmektedir. Kemer modelleri bayan aksesuarların tamamlayıcı parçası ve olmazsa olmazlarından.
Kalın, ince birçok kemerde deriler karşımıza çıkmaktadır. Tokası bulunan pantolon bayan kemer modelleri , elbiselerle kullanılan bele sarılan deri kemerler kadınların sık sık kullandıkları modellerdendir. Deri kemerlerin düz sade modelleri olduğu kadar, desenli, farklı deri örmelerinin olduğu kemer modelleri de bulunmaktadır. Düz deri kemerler genellikle kumaş pantolonlarla kullanılmaktadır. Diğer kemer modellerini ise jeanlerle kullanabilirsiniz.
Elbiselerde kullanılan kemerler genellikle bandaj, elastik formdaki geniş kemerlerdir. İnce ve kalın modelleri bulunmaktadır. Bu kemerler bel ve göğüs kafesi arasındaki bölgeye tam oturarak belin inceliğini ortaya çıkarmaktadır. Kum saati vücut tipine sahip kadınlarda oldukça göz alıcı duracaklardır. Aynı zamanda dikdörtgen vücut tipine sahip kadınların vücut kıvrımlarını ortaya çıkarmak için kullanabilecekleri en önemli aksesuarlardandır.
Elbiselerinizde kullanabileceğiniz bir diğer kemer modeli ise metal kemerlerdir. Bu kemerler şifon elbiselerle kombinlendiğiniz de oldukça güzel durmaktadır. Uçuşan sade şifon elbisenizin belinde böyle bir abiye kemer modelleri tercih ederek elbisenizi oldukça şık bir havaya sokabilirsiniz. Bu kemerlerin altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Elbisenize uygun rengi tercih ederek elbiselerinizde kullanabilirsiniz.
İLvi  koleksiyonunun en tarz ve fonksiyonel bayan kemerleri modelleri huzurlarınızda. 2017 kemer modelleri arasında en tarz, en şık ve en kaliteli seçenekler tabii ilvi kemer koleksiyonunda. Sade bir kombin olan skinny jean ile beyaz tişörtü, zengin görünümlü, şık bir kemer ile canlandırabilir, belinizin inceliğini ön plana çıkartacak ince bir kemer ile ofis stilinizi konuşturabilirsiniz. İster çoklu, ister tek başına kullanarak sezonun kemer trendini kombinlerinize taşımakta geç kalmayın. İLVİ.com ‘da taba altın, siyah ve kemer bayan modeli dışında taş, zincir, çiçek detaylı kemerler sizin için tasarlandı. 

 

Devamını Oku
1