HAKKIMIZDA


İLVİ, 2014 yılında yaratıcı ve özgün bir ayakkabı markası olarak yolculuğuna başladı. İlk adımını Nişantaşı’nın en özel caddesinde mağaza açarak attı ve o zamandan beri büyük bir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor..

2017 yılında müşterilerine daha geniş seçenekler sunma hedefiyle Laleli’de toptan mağazasını açarak, büyüme yolunda güçlü adımlarla ilerlemeye devam etti. Ardından 2018 yılında Taksim’de yeni bir mağaza açarak, İLVİ’nin zarafetini ve kalitesini daha geniş kitlelere ulaştırmak için önemli bir adım attı.

İLVİ’nin en önemli özelliği, her sezon gerçek deri ürünler üreterek kalite ve dayanıklı ürünler üretmeyi ön planda tutmasıdır. Müşterilerine sadece şıklık değil aynı zamanda uzun ömürlü ürünler sunmaktadır.

İLVİ, her sezonun trendlerini yakından takip ederek modern ve güncel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyerek müşterilerine kendilerini özel ve özgün hissettirmeyi amaçlamaktadır.

2017 yılının sonlarında erkek koleksiyonunu tanıtarak, erkekler için de lüks ve şıklığı bir araya getirdi.

Her zaman yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla, İLVİ sadece özel tasarımlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Kaliteden ödün vermeden modern şıklığı ve özgünlüğü bir araya getiren İLVİ, keyifli yolculuğuna devam ediyor. 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı