Bayan Küpe Modelleri

 
Kadınların dünyasında giyim kuşama dair çok çeşitli aksesuar kullanımı vardır. Bu aksesuarları takı, çanta, ayakkabı gibi saymak mümkündür. Kadınlar bu gibi aksesuarları, gün içerisinde tercih etmiş oldukları kıyafete uygun olarak kombine ederler. Bu gibi aksesuar türlerinde takılar kadınlar için ayrı bir dünyadır. Çünkü takı dünyası oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yüzük, kolye, küpe modelleri gibi daha pek çok takı türünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu kadar ürün çeşitliliği ve takı trendleri kadınların tercihlerini etkilemektedir. Takı trendi de tıpkı diğer moda trendleri gibi kadınlar tarafından takip edilmektedir. Bunlar içinde küpe modelleri olmazsa olmaz aksesuarlardan.
Uzun küpe kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta şudur: Küpenin uzun olmasından dolayı kıyafetinize takılması muhtemeldir, takılan küpe kıyafetinizin sağa sola çekiştirilmesinden dolayı canınızı acıtabilir, bu noktada temkinli davranmalısınız. Ayrıca uzun abartı tasarımlara sahip küpe modellerini tercih ederken kulağınızın, o küpe modelini taşıyıp taşıyamayacağına dair emin olmalısınız.
Modayı seven her kadının vazgeçemediği aksesuar olan bayan küpe, her sezon boyut ve şekil değiştirse de bazı parçalar zamansız ve yerini yıllardır koruyorlar. 90’lı yılların kilit parçalarından, Jennifer Lopez, Britney Spears gibi ünlülerin neredeyse yatarken bile çıkartmadıkları halka küpeler, bu sezon daha minimal ve farklı. Büyük ve karakterli halka küpelerin yanı sıra, bebeklik fotoğraflarımızdan aşina olduğumuz küçük halka küpeler de bu sezon oldukça revaçta.
İster minimal ister maksimal bir görünümden hoşlanıyor olun, beklentilerinizi karşılayacak büyüklükte bir halka küpe mutlaka bulacaksınız.
İlk kez kulağımızı deldirdiğimizde taktığımız küpelerin tekrar moda olacağını kim bilebilirdi ki! Küçük halka küpeler hem tek olarak hem de tamamlayıcı bir unsur olarak sıkça kullanılır oldu.
Stiline biraz karakter ve hareket katmak isteyenler buraya! Karakteristik halka küpeler, sade modelleri tercih etmeyi sevmiyorsanız halka küpeyi farklı formlarda stilinize katabilirsiniz. Yalnız bu küpeleri takarken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Biraz dikkat çekici bir modeli beğendiyseniz omuzunuzdan yukarısında dikkat çekici başka bir aksesuara yer vermeyin. Büyük bir gözlük ya da fazla dikkat çekici bir makyaj karakteristik küpelerinizle bir araya geldiğinde göz yorabilir
İLvi.com ‘da kombinize uygun bir çok tasarım ve renklerde küpe mevcut. Uzun taşlı küpeler, taşlı küçük küpeler, halka küpeler, altın rengi, gümüş rengi, siyah, tüylü küpeler, boncuklu küpeler . 

 

Devamını Oku
$31.60 KDV Dahil
$47.60 KDV Dahil
$27.60 KDV Dahil
$39.60 KDV Dahil
$27.60 KDV Dahil
$39.60 KDV Dahil
1