Bayan Yüzük Modelleri

 
 
 
 
Kadınlar için eller, parmaklar, tırnaklar her zaman bakımlı olmayı gerektirir. Çünkü kadınlar bilir ki yaz kış göz önünde olan eller bir kadının zarafetini, kişiliğini ve aynı zamanda dişiliğini ön plana çıkarır. Ellerin güzelliğini ön plana çıkaran bir başka detay ise kullanılan aksesuarlardır. Tıpkı yüzük çeşitleri bayan takıları gibi.
Tercih edilen figürlü yüzük modeller, sade yüzük modeller, taşlı ve taşsız yüzük modeller, zincirli, çift halkalı yüzük modeller gibi sayısız tasarım kadınlar tarafından yüzük modası altında  günlük hayatta sık kullanılan bir takı aksesuarıdır. 
Mor taşlı, mavi taşlı, baykuşlu, tavşan kulaklı, tel yüzük modelleri  gibi figürlerin kullanıldığı şık aynı zamanda zarif modeller vardır. Günlük hayatta, ofis hayatında, partilerde kolayca birçok elbise kombiniyle rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Zincirli yüzük modasında; yüzükler ince ve kalın zincirlerle bağlanmış durumdadır. Bu trendde yan yana takılan zincir yüzükler, bir parmağın alt ve üst ekleminde takılarak kullanılan zincir yüzükler, bilekliklere bağlı zincir yüzükler gibi birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Zincirli yüzük modellerini gümüş, sarı ve beyaz altın tasarımlarıyla da görmek mümkündür. Zincirli yüzüklerde taşlı tasarımlar çok fazla bulunmamaktadır. Daha çok sade halka formlu zincir yüzükler tercih edilmektedir. Özellikle sarı altın olan tasarımları daha da bir ilgi görmektedir. Zincirli yüzük modellerini günlük kıyafetinizin yanı sıra, iş kıyafetinde, özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Misal günlük bir kıyafetiniz için sade tasarımlı zincir yüzük kullanabilirsiniz. Özel bir davet için ise bilekliğe bağlı zincir yüzükler tercih edebilirsiniz. Bu modelde özellikle sarı altın tercih eder iseniz şıklığınız bir adım daha ön plana çıkacaktır.
Baykuş modası tüm hızıyla sürüyor. Baykuş aslında ürkütücü ve uğursuz bir hayvan olarak bilinirdi. Fakat şimdi baykuş modası sayesinde sevimli bile gelebiliyorlar. Baykuş figürleri artık kıyafetlerimizi ve aksesuarlarımızı süslüyor. Özellikle yüzüklere ve kolyelere çok yakışıyor. İLvi.vom’da altın rengi, gümüş rengi, taşlı yüzük seçeneklerine sizde sahip olun. 
 

 

Devamını Oku
ilvi.com
Çerez Kullanımı