Loading..
   < >

   Yeni Sezon Erkek Cüzdanları

   Erkek giyiminde önemli bir şıklık tamamlayıcı unsuru olan birbirinden özel cüzdan çeşitleri tek bir tık yardımıyla her beğeniye uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda; yüzde yüz deriden üretilmiş olan desenli ve düz modeldeki yeni sezon erkek cüzdanları aksesuar seçimlerinde erkeklere yardımcı olmaktadır.

   Spor ve Klasik Cüzdanlar

    Güvenli alışverişlerin seçkin adresi olan online alışveriş hizmeti, her tarza uygun erkek cüzdanları arayışlarında da tüm kullanıcılarına bir tıkla hitap edebilmektedir. Bu bakımdan, spor giyinmeyi seven erkeklere özel olarak spor çeşitteki cüzdanlar ya da klasik giyinmeyi sevenler için de klasik tipteki çok kullanışlı cüzdanlarla arzu edilen renk ve desendeki cüzdanlara sahip olmak mümkündür.

   Cüzdanların Özellikleri ;

   Genellikle yaşamlarında kadınlara göre daha çok pratik ve kullanışlı ürünleri tercih etmekte olan erkekler, seçkin hizmet çatısı altında da bu beklentilerine kolaylıkla karşılık bulabilmektedir. Birbirinden özel en yeni erkek cüzdanları pratik kullanım beklentilerini karşılayacak nitelikte; en yeni teknoloji kullanılarak üretilmiş olmaktadır. Cüzdanlarda kartlık bölümleri ve bozuk para gözleri yer almaktadır. Pratik kullanımlar için oldukça uygun özellikler taşımakta olan cüzdan çeşitleri, iç ve dış kısımları birinci sınıf dana derisi cüzdan modelleri bulunmaktadır.

   En Yeni Cüzdanlarda İndirim Fırsatları ;

   Sunulmakta olan güvenli alışveriş hizmetinde yer almakta olan site üyeliği dahilindeki 10 lira para puan kazanma avantajı, yeni gelen erkek cüzdanları için ve tüm ürünler için geçerli olmaktadır. Bu bakımdan, kullanıcılarına uygun indirimler dahilinde sunulmakta olan alışveriş hizmeti, kapıda ödeme kolaylıklarını da tüm kullanıcılarına sunabilmektedir. Benzer nitelikte; müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmakta olan hizmet kapsamında, birbirinden özel en yeni trend cüzdanları ve daha pek çok ürünü aynı anda tek bir çatı altından elde edebilmek mümkündür. Ayrıca; para ve hediye çekleri kazanabilme fırsatları da sağlayabilmekte olan hizmet sayesinde, mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan, tek bir noktadan ve sadece tek bir tık yardımıyla çeşit çeşit ürünlere erişim imkanları da sağlanabilmektedir. Zaman ve nakit kayıplarına uğratmayan hizmet sayesinde, arzu edilen renk ve desendeki erkek cüzdanları, kişisel kullanım için ya da hediye amaçlı tercih edilebilir.

   Devamını Oku
   $76.86KDV Dahil
   $111.14 KDV Dahil
   $56.86KDV Dahil
   $74.00 KDV Dahil
   $56.86KDV Dahil
   $74.00 KDV Dahil
   $128.29KDV Dahil
   $168.29 KDV Dahil
   $85.43KDV Dahil
   $111.14 KDV Dahil
   $85.43KDV Dahil
   $111.14 KDV Dahil