Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı

Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı (Myles-200.1069)

Fiyat : 214.00$
İndirimli : 153.00$
Son : 6
KADINYENİ20

Myles erkek loafer ayakkabı modeli, şıklığı ve rahatlığı benzersiz bir şekilde bir araya getiriyor. 2 cm taban yüksekliği, hem boyunuza hafif bir yükselti sunarken hem de adımlarınızı son derece rahat kılıyor. Süet deri formu, ayakkabının benzersiz ve sofistike bir görünüm kazanmasına olanak tanır. Lacivert rengi, her türlü kıyafetle mükemmel bir uyum sağlarken, bu loafer ayakkabı her türlü şık etkinlik ve günlük kullanım için ideal bir tercih sunar. Myles modeli, erkeklerin tarzını mükemmel bir şekilde tamamlar ve hem rahatlık hem de zarafet arayanlar için vazgeçilmez bir seçenektir.

  • Lacivert Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı
  • Hakiki Deriden Yapılmıştır.
  • Taban Yüksekliği 2 cm
  • Kauçuk Taban: Doğal kauçuk plastik maddelerle karışım yapılarak elde edilir. Daha konforlu bir yürüyüş imkanı sağlar. Poli tabana göre daha ağır olduğunu söyleyebiliriz.
  • El Yapımı
  • Türkiye'de üretilmiştir.
Taban Bilgisi
Kauçuk Taban
Renk
Lacivert
Cinsiyet
Erkek
Etiketler
Myles, Myles Hakiki, Myles Hakiki Süet, Myles Hakiki Süet Deri, Myles Hakiki Süet Deri Erkek, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Lacivert, Myles Hakiki Süet Deri Lacivert Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek, Myles Hakiki Süet Erkek Lacivert, Myles Hakiki Süet Erkek Lacivert Loafer, Myles Hakiki Süet Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Loafer, Myles Hakiki Süet Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Lacivert, Myles Hakiki Süet Lacivert Loafer, Myles Hakiki Süet Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Loafer, Myles Hakiki Süet Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Ayakkabı, Myles Hakiki Deri, Myles Hakiki Deri Erkek, Myles Hakiki Deri Erkek Lacivert, Myles Hakiki Deri Erkek Lacivert Loafer, Myles Hakiki Deri Erkek Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Loafer, Myles Hakiki Deri Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Lacivert, Myles Hakiki Deri Lacivert Loafer, Myles Hakiki Deri Lacivert Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Lacivert Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Loafer, Myles Hakiki Deri Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Ayakkabı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı