Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı
Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı

Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı (Myles-200.1158)

Fiyat : 214.00$
İndirimli : 153.00$
Son : 5
Büyük Yaz İndirimi 2024

Myles erkek loafer ayakkabı modeli, şıklığı ve rahatlığı benzersiz bir şekilde bir araya getiriyor. 2 cm taban yüksekliği, hem boyunuza hafif bir yükselti sunarken hem de adımlarınızı son derece rahat kılıyor. Süet deri formu, ayakkabının benzersiz ve sofistike bir görünüm kazanmasına olanak tanır. Kahverengi rengi, her türlü kıyafetle mükemmel bir uyum sağlarken, bu loafer ayakkabı her türlü şık etkinlik ve günlük kullanım için ideal bir tercih sunar. Myles modeli, erkeklerin tarzını mükemmel bir şekilde tamamlar ve hem rahatlık hem de zarafet arayanlar için vazgeçilmez bir seçenektir.

  • Kahverengi Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı
  • Hakiki Deriden Yapılmıştır.
  • Taban Yüksekliği 2 cm
  • Kauçuk Taban: Doğal kauçuk plastik maddelerle karışım yapılarak elde edilir. Daha konforlu bir yürüyüş imkanı sağlar. Poli tabana göre daha ağır olduğunu söyleyebiliriz.
  • El Yapımı
  • Türkiye'de üretilmiştir.
Taban Bilgisi
Kauçuk Taban
Renk
Kahverengi
Cinsiyet
Erkek
Etiketler
Myles, Myles Hakiki, Myles Hakiki Süet, Myles Hakiki Süet Deri, Myles Hakiki Süet Deri Erkek, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Kahverengi, Myles Hakiki Süet Deri Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Loafer, Myles Hakiki Süet Deri Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Deri Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek, Myles Hakiki Süet Erkek Kahverengi, Myles Hakiki Süet Erkek Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Süet Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Loafer, Myles Hakiki Süet Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Kahverengi, Myles Hakiki Süet Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Süet Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Loafer, Myles Hakiki Süet Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Süet Ayakkabı, Myles Hakiki Deri, Myles Hakiki Deri Erkek, Myles Hakiki Deri Erkek Kahverengi, Myles Hakiki Deri Erkek Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Deri Erkek Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Loafer, Myles Hakiki Deri Erkek Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Erkek Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Kahverengi, Myles Hakiki Deri Kahverengi Loafer, Myles Hakiki Deri Kahverengi Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Kahverengi Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Loafer, Myles Hakiki Deri Loafer Ayakkabı, Myles Hakiki Deri Ayakkabı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı