Loading..
   < >

   Rahat ve Şık Bayan Spor Ayakkabı Modelleri İlvi.com'da

   Kadınların ayakkabı dolapları birbirinden farklı tarzlarda ayakkabı modelleri ile doludur. Bu ayakkabıların bazıları günlük hayatta kullanmak için alınmışken, bazıları özel günlerde kıyafetleri özenle tamamlamaları için seçilmiştir. Spor yapsın yapmasın, her kadının dolabında mutlaka bir spor ayakkabı çeşidi vardır. Bayan spor ayakkabı modelleri spor yaparken kullanılabileceği gibi rahat giyimli ofislerde, günlük hayatta, tatillerde, yürüyüşlerde ve arkadaşlarla birlikte geçirilen eğlenceli günlerde de giyilebilir.

   Spor ayakkabı seçiminde önemli olan nokta, ayakkabınızı hangi aktiviteyi gerçekleştirirken giyeceğinizdir. Çünkü spor ayakkabıların özellikleri, hangi spor dalına uygun olarak tasarlandıklarına göre değişiklik gösterir. Örneğin bir koşu ayakkabısı ile kapalı spor salonlarında kullanılmak için tasarlanan spor ayakkabının özellikleri birbirinden farklıdır.

   Yürüyüş ve koşu ayakkabılarının üretim teknolojileri günlük spor ayakkabı modellerine göre daha farklıdır. Koşu ve yürüyüş özellikle ayakların ve bacakların çalışmasını gerektiren spor dalları olduğu için, bu aktivitelere uygun olarak üretilmiş ayakkabıların hafif, esnek ve yastıklama özelliğine sahip olan kaliteli tabanları olması gerekir. Bu tip özel tabanlar spor aktivitenizi kolaylaştırır ve aynı zamanda ayak sağlığınızı korur. Bu tip spor ayakkabıları satın alırken ayak tipinize uygun olan modeli seçmeniz büyük önem taşır. Yürüyüş ve koşu ayakkabılarının iç tabanları konforlu, dış tabanları sağlam, parmak kısımlarının geniş ve kumaşlarının nefes alan türde olması gerekir.

   İlvi.com olarak sizin için en şık, kaliteli, rahat  ve bayan spor ayakkabı ucuz modellerini bir araya getiriyoruz. Sitemizde bulunan spor ayakkabılarını hareket gerektiren aktiviteleriniz esnasında ya da ofiste geçireceğiniz rahat bir günde kullanabilirsiniz. Taşlı, çiçek aksesuarlı, metal aksesuarlı, boncuklu, tüylü, kürklü, süeti deri, bağcıklı ve desenli şık spor ayakkabı modellerini ise şık akşam yemeklerinde ve özel günlerinizde bile giyebilirsiniz. İlvi.com’ da sizlerin beğenisine sunduğumuz ilvi spor ayakkabı modelleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz. Siyah spor ayakkabı bayan modelleri klasiklerinin yanında rengarenk dore, füme, fuşya, haki,kırmızı, lame, pembe, platin,pudra, vizon, yeşil seçenekleriyle vazgeçilmez olan beyaz spor ayakkabı bayan modellerimiz İLVİ.com’da. 

   İlvi.com’ dan spor ayakkabılarınızı satın alırken tüm modellere keyifle göz gezdirebilir ya da fiyat ve beden seçeneklerinizi kolaylıkla filtreleyerek vakit kaybetmeden, nokta atışı yaparak aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit imkânından yararlanarak %100 güvenle siparişinizi oluşturabileceğiniz gibi eğer kart kullanmıyorsanız kapıda ödeme seçeneği ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   Devamını Oku
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $162.57+ KDV
   $211.14 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $162.57+ KDV
   $211.14 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $156.86+ KDV
   $205.43 + KDV
   $171.14+ KDV
   $222.57 + KDV
   $142.57+ KDV
   $185.43 + KDV